סיגריה אלקטרונית, האקססורי החדש שבלעדיו הסלבריטאים לא יוצאים מהבית

נו, אחרי שחשבתי שראיתי הכול ולא יוכלו להפתיע אותי, זה שוב קרה. Goddammit!.
כל מי שמסתובב בזמן האחרון בהוליווד וסביבתה רואה שלסלבריטאים יש פתאום אקססורי חדש ומפתיע שבלעדיו הם לא עוזבים את הבית, כלומר את הנכס שלהם – סיגריה אלקטרונית. כן, מסתבר ש – E-cigarette זה הדבר הכי חם עכשיו בהוליווד וכולם או מדברים עליו או משתמשים בו, אחד מהשניים או שניהם ביחד.

הסיגריה האלקטרונית מככבת בסרטים, בסדרות ואפילו בטוק-שואו'ז (תכניות אירוח), אז כל מי שחשב שמדובר בטרנד חולף שיעבור מהר מן העולם כמו שהלייזר דיסק עבר – טעה ובגדול. הרשימה של סלבריטאים שמאדים סיגריות אלקטרוניות היא ארוכה והיא מתארכת בעוד אני כותב שורות אלו ממש.

הנה רק לפני שנים בודדות, עוד לפני שהסיגריה האלקטרונית הפכה למיינסטרים, הייתה זו קתרין הייגל שהוציאה סיגריה אלקטרונית בתוכנית האירוח האמריקנית הפופולרית "המופע של דיוויד לטרמן". היא הציגה את הסיגריה האלקטרונית שלה והחלה לשאוף ממנה בשידור חי. דיוויד לטרמן לא הצליח להישאר אדיש וטעם בעצמו את הסיגריה של הייגל, ונראה שראיון זה למעשה ירה את יריית הפתיחה עבור סלבריטאים נוספים.

ואז הגיע ג'וני דפ שהיה הראשון שהשתמש בסיגריה אלקטרונית על המסך הגדול, בקולנוע. אפשר לראות אותו עם ה – E-cigarette בסרט ה"תייר", מותחן אמריקני שבו דפ מככב לצד אנג'לינה ג'ולי. בסרט רואים את דפ שואף סיגריה אלקטרונית ברכבת. אבל ג'וני דפ לא רק משתמש בסיגריות אלקטרוניות בסרטים, הוא מאדה גם כשהוא לא מופיע על המסך, בחייו הפרטיים.

גם הזאב של וולסטריט, לאונרדו דיקפריו, משתמש בסיגריה אלקטרונית. הוא הפתיע את הנוכחים בטקס פרסי הסאג (טקס גילדת שחקני המסך – SAG Awards), כאשר במהלך הטקס הוציא סיגריה אלקטרונית ופשוט שאף ממנה, סתם, כי התחשק לו. פפארצי'ז כבר תפסו אותו מספר פעמים מאדה בעטי אידוי שונים ומגוונים ונראה שבכיף שלו לנסות ברנדים שונים של סיגריות אלקטרוניות. כך למשל צלם אחד תפס את דיקפריו מאדה במסעדת "Rao" היוקרתית והנחשבת בניו יורק, וגם הדיילי-מייל דיווח על דיקפריו מסתובב ברחובות מנהטן מאדה להנאתו ברחובות.

גם השופט הרע בתחרויות הכישרונות והיזם של כמה מהן נצפה משתמש בסיגריה אלקטרונית לא פעם ולא פעמיים. סיימון קאוול, האיש שאוהב להתעלל בנבחנים לתוכניות הכישרונות, הוא מעשן סיגריות שעשה את המעבר לסיגריות אלקטרוניות והוא ממש מבסוט מהמעבר הזה. לטענתו, המעבר לסיגריות אלקטרוניות זה צעד בכיוון הנכון. הוא בן 56 כבר, אז כנראה הוא יודע על מה הוא מדבר.

איילה פישר, השחקנית הסקוטית-אוסטרלית (ממוצא יהודי, כמובן) משתמשת אף היא בסיגריה אלקטרונית. הג'ינג'ית הזו לא רק שחקנית מצליחה, היא גם סופרת. היא מוכרת לנו מאוד מהופעת הבכורה שלה על המסך בסרט "לדפוק חתונה" וגם כיכבה ב"וידויים של שופהוליק". היא אמנם לא הטיפוס שהיינו מצפים ממנו לאדות, אבל וואלה החיים מזמנים לנו הפתעות. היא נצפתה פעמים רבות מאדה סיגריה אלקטרונית במקומות ציבוריים והיא גם השתמשה בסיגריה אלקטרונית כשחקנית בסרט "האשליה".

סלבריטאים אלו ממש לא לבד. יש עוד סלבריטאים רבים נוספים שלא עוזבים את הבית בלי ה – E- cigarette שלהם, ביניהם אפשר למנות את: לינדזי לוהן, ג'ק ניקולסון, זאין מאליק, קורטני לאב, ברונו מארס, שריל קול, קווין קונלי, קייט מוס, פריס הילטון, צ'רלי שין, ג'ני מקארת'י, קייטי פרי, רוברט פטינסון, רובי וויליאמס, סיימון קאוול, ראיין סיקרסט, ג'ון קיוזאק, ניקי ריד, קווין פדרליין, רוני ווד, סטפן דורף, ווילי נלסון, סמואל ל. ג'קסון ועוד.

כתיבת תגובה